1. W zeszłą niedzielę, to jest IV-ą Niedzielę Wielkanocy, 21 kwietnia, przeżywaliśmy Trzecią Niedzielę Miesiąca. Z tej racji ofiary zbierane na tacę stanowiły tak zwaną Tacę Gospodarczą. Zebrane zostało 1.040 złotych. Serdeczne Bóg Zapłać.

2. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Z tej racji ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na zakup paliwa grzewczego służącego ogrzewaniu naszej świątyni. Za złożone ofiary Ofiarodawcom już dziś serdecznie dziękuję.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy: Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek, Pierwszą Sobotę i Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Naszych Drogich Chorych odwiedzimy w Pierwszy Czwartek Miesiąca od godziny 9.00, Spowiedź Pierwszopiątkowa w naszej świątyni w Pierwszy Czwartek Miesiąca od godziny 15:30. Serdecznie zapraszam.

4. Od przyszłej środy, czyli od 1-go maja, przeżywać będziemy przez cały miesiąc maj w naszej świątyni Nabożeństwa Majowe w następującym porządku w Niedzielę i Święta na po Mszach Świętych o godzinie 9.00 i 11.00 w sposób zmienny: tzn. raz po Mszy Świętej o godzinie 9.00 a w następnym tygodniu po Mszy Świętej o godzinie 11.00, w dni Powszednie po Mszy Świętej Wieczorowej. Serdecznie zapraszam.

5. Serdecznie dziękuję Mieszkańcom Czernic, Doliny Czernickiej i Kolonii Dąbrowice, Borków Walkowskich za ofiary złożone na rzecz udekorowania drogi na nawiedzenie obrazu NMP Częstochowskiej w wysokości odpowiednio: 1.470 złotych, 1.910 złotych, 390 złotych.

6. Bardzo serdecznie dziękuję Mieszkańcom Czernic i Doliny Czernickiej oraz Kolonii Dąbrowice za Ofiary na rzecz utrzymania porządku w naszej świątyni w wysokości odpowiednio: 620 złotych i 530 złotych. Serdeczne Bóg zapłać.

7. W Zakrystii są do nabycia rzeczy do dekoracji naszych domów podczas peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.

8. Serdecznie pragnę podziękować Członkom Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej za ufundowanie do naszej świątyni Kapy Maryjnej.

9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.